VİNÇ – RAY SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

 

   

Projelendirme.

Proje hesaplamaları. Proje Sorumluluğu.   İmalatınızın belgelendirilme hesapları.  Fenni muayene ve raporlama. Bilir kişilik ve eksperlik hizmetleri.

İHTİYAÇLARINIZIN  DOĞRU ANALİZİ.              

YENİ TALEPLERİNİZ İÇİN :

İhtiyacınız olan vinç ve vinç kombinasyonunun doğru etüt edilip,  gerçekçi  bir sınıflandırma  en uygun tedarik için ön şarttır.

GERÇEKÇİ ANALİZ RAPORLARI İLE MALİYETLENDİRME.

Vinç hızları, çalışma sınıfı, yatırım için ayrılmış bütçe ile kurulacak tesissin kapasitesi  gibi değerler ile orantılı hazırlanacak analiz raporları ve  gerçek ihtiyacınızı belirlemek, sizi en uygun  fiyat ile buluşturacaktır.

DETAYLI VE ANLAŞILIR TEKLİFLER SUNMA.

Tekliflerimiz net, anlaşılır, detaylı,  ve her detayın fiyatı ayrı ayrı belirtilmiş şekilde sunulmakta olup, kendi bünyenizde daha uygun mal  edebileceğiniz detayları ayırabileceğiniz şekilde sunulup, gereksiz yere aşırı maliyetli alım yapmanızın önlenmiştir.

                SORUN GİDERME TALEPLERİNİZ :

SORUN ANALİZİ.

Vinç tekerlekleri neden aşınır?  Raylar neden aşınır? Vinç neden titreşir, neden mil keser? Gibi vinç kasıntı, vinç geometrik çatım hatalarını bulmadan yapılacak her onarım size sadece para ve zaman kaybettirecek olduğundan; sorunun ne olduğunu bulup, kalıcı çözüm bulmak esas hedeftir.

SORUN GİDERME PLANI OLUŞTURMA. 

 Sürekli aşınan ray, tekerlek, mil onarımlarını proje geliştirerek, işletmenizi aksatmadan gidermek, planlamayı gerektirmekte. Tekerlekleri söktük, yenisini haftaya getireceğiz yaklaşımı işletme kayıpları ile en pahalı onarım olacaktır.

SORUNUN TEKRARLANMAMASINI GÜVENCE ALTINA ALMA.

Sisteminizde “kalıcı çözüm geliştirdik” demenin tek koşulu; Konuya hakim olmak ve bunun gerçek çözüm olduğunun ispatı olarak, garanti vermek, arkasında durmaktır..

            SERTİFİKALANDIRMA :  

ÜRÜN VE ONARIM İÇİN HESAPLAMA , SERTİFİKALARI İÇEREN  DOSYA İLE İŞ TESLİMİ

            EĞİTİM :

GEREKEN İŞ GÜVENLİĞİ,  KULLANIM VE BAKIM EĞİTİMİNİN VERİLMESİ.

            SATIŞ ÖNCESİ TEKNİK DESTEK : 

SATIŞ öncesi ve sonrası  TEORİK DESTEK HİZMETİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir